KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897243
nr 1489 7243
Yngve Sebastian
(1921-2003), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -61. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 51x58 cm
Yngve Sebastian Olsson, svensk målare, tecknare och grafiker född 1921, död 2003.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:14:46
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Yngve Sebastian
Läs mer om Yngve Sebastian